X
3. Balkan Ortodonti ve 4. Makedonya Ortodonti Dernekleri Ortak Toplantısı 
http:////baos2019.org/
Turkish Orthodontic Society
Türk Ortodonti Derneği
Gülümsetmek bir sanattır...
En / Tr
Club Amazon
Kart İndirimleri
• Sports International
• Bizimada Turizm Seyahat Acente...
• Salus Restaurant
• Club Amazon
• Divan Otelleri
• Kulis Sanat Merkezi

İşletmemiz Marmaris – Datça arasında ulaşımı nispeten zor olan Bördübet mevkiinde orman içinde alternatif tatil arayan misafirlere hizmet veren  36 yıllık bir aile işletmesidir.
Dört-beş yıldızlı tatil yerlerine alışmış ailelerin beklentilerini karşılayacak donanımda değildir. Buna karşılık bu tip tatil anlayışından kaçan bir çok aileye yıllardır ev sahipliği yapmaktadır.
Çeşitli ebat ve farklı tarzlarda döşenmiş 20 adet bungalow tipi konaklama ünitelerimizde dernek üyelerinizi misafir etmekten mutluluk duyarız.
 “Temmuz-Ağustos ayları dışında  ve de bayramlar ile özel günler haricinde”  işletmemizde konaklamak isteyen üyelik kartını ibraz eden kişi ve 1. Dereceden yakınlarının konaklama süresince yapmış oldukları içecek, içki, ekstra yemek, kiralamalar, katılınan aktiviteler gibi konaklama dışı harcamalardan %20 indirim sunabileceğimizi bildiririz.
İlgilenecek üyelerin mutlaka www.clubamazon.com.tr sitesinden bizi keşfetmelerini ve rezervasyonlarını telefon aracılığıyla yaparken TOD üyeliklerini  hatırlatmalarını rica ederiz.
Hisarönü Köyü, Marmaris - Muğla

Tel:0252 436 91 11 - 0252 436 91 59

Web sayfasına ulaşmak için linki tıklayın.

www.clubamazon.com.tr